Červen

V červnu jsme se mohli těšit z mnoha akcí a díky teplému počasí i z výuky venku. Například v hodině pracovní výchovy jsme na školní zahradě skládaly papírové vlaštovky. Následovala soutěž v letu do dálky. Venku jsme se také učili vázat kytici z lučních květin a trav. Na začátku měsíce proběhl projektový den – multikulturní výchova. Seznámili jsme se s českými menšinami, a to vietnamskou a romskou. Další týden se uskutečnilo sportovní dopoledne. Zacvičili jsme si, projeli jsme se na koloběžkách a vzájemnou spoluprací jsme se snažili rozpohybovat balon na padáku tak, aby nespadl. Následující týden při námořnickém dopoledni jsme si prohlédli loď Otavu, zatancovali jsme si i zazpívali písničky za doprovodu kytary. Za namalovaný obrázek všichni dostali zmrzlinu. Poslední akcí byl netradiční 4-boj. Moc jsme se snažili a naše úsilí bylo oceněno sladkou odměnou.

Mgr. Monika Klempířová

tn_obrazek_19824.jpg